Za objednávku billboardových ploch dostanu cashback

Jmenuji se Dlouhý. Roman Dlouhý. Agent pro všechno v menší marketingové agentuře v Brně. Dělám projekťáka, starám se o spokojenost našich klientů, včasné dodávky tiskovin, chytrá vylepšení na webech a zadávám i venkovní reklamu. Portálů, kde se dají naklikat existující a volné reklamní plochy, je u nás několik. Vyzkoušel jsem prakticky všechny, ale od minulého měsíce už budu využívat jenom mojeBillboardy.cz. Proč? Protože mi za zadávání reklamy nabídli peníze.

Pro naše klienty objednávám každý měsíc dobrou desítku billboardových ploch. Na portále mojeBillboardy.cz si vyberu vhodné lokace a portál mě napřímo propojí s majiteli plochy. Neplatím žádné provize, komunikuji přímo s majitelem plochy a jemu za reklamu také platím. Ovšem za zadanou reklamu dostanu zaplaceno taky já. Portál mojeBillboardy mi dá za každou realizovanou zakázku 300 Kč. Odměnu dostanu na svůj soukromý účet a do výše 30 000 Kč za rok ji nemusím danit, pouze ji uvedu v daňovém přiznání. Za měsíc si tak přijdu na dobré 3 000 Kč, které vlastně nevydělám ničím jiným než plněním toho, co mám v popisu práce. Proto na portále mojeBillboardy.cz objednávám reklamní plochy tuze rád.

Každý měsíc pošlu na e-mail martin.chytry@mojeBillboardy.cz objednávkové listy všech zakázek, které jsem přes portál mojeBillboardy realizoval, spolu s číslem svého účtu. Nic složitého, žádná zapeklitá pravidla – zkrátka skvělá spolupráce po všech stránkách.

Objednáváte billboardové plochy podobně jako já a připadá vám cashback zajímavý? Mrkněte na jednoduchá pravidla cashbacku v mojeBillboady.cz.

Čtěte dále


Co jsou mojeBillboardy.cz

  • Sdružená nabídka desítek agentur vlastnících reklamní plochy
  • Rychlé srovnání cen napříč celým trhem - přehledně na jednom místě
  • Tisíce billboardů v online mapě, snadný výběr
  • Spojíme Vás přímo s majiteli reklamních ploch - bez prostředníků
  • V nabídce jen spolehliví, ověření dodavatelé reklamy
  • Zadejte poptávku a obdržíte nabídky všech agentur, které vlastní plochy v dané lokalitě!