Časté dotazy

1. Jak to funguje?

Zadejte nezávaznou poptávku online nebo nám zavolejte se definujeme ji společně. Vaši poptávku pošleme agenturám, které vlastní plochy v lokalitě, o niž máte zájem. Agentury pošlou nabídky a Vy si vyberete konkrétní plochu podle Vašich představ. Zároveň snadno srovnáte ceny jednotlivých agentur. S agenturou se můžete domluvit i na přípravě grafiky, tisku plakátů a samotném polepu. Po zahájení pronájmu dostanete ke každé ploše fotografii prokazující, že Váš plakát byl v pořádku a v odpovídající kvalitě vylepen.

mojeBillboardy sdružují členské agentury a zajišťují, že se Vaše poptávka dostane do správných rukou. Služba je pro Vás zdarma. Pronájem ploch už objednáváte na přímo u vybrané agentury. Po skončení kampaně Vás budeme kontaktovat z důvodu ověření spokojenosti – abychom mohli garantovat nejvyšší kvalitu služeb všech našich členských agentur.

2. Zahrnují ceny na webu i tisk plakátů a jejich výlep?

Cena zahrnuje měsíční pronájem, výlep plakátu a předání fotografií realizovaného výlepu. Plakáty buď dodáte vlastní, nebo jejich tisk zařídí agentura. Cena tisku se liší podle objemu zakázky a konkrétní agentury. Pohybuje se od 500 do 1 000 Kč za kus.

3. Nabízíte množstevní / dlouhodobé / last-minute slevy?

Nabízené slevy se liší podle konkrétní agentury. Nejvyšší slevy (až 50 %) obvykle dosáhnete při nákupu last-minute – tzn. nákup na poslední chvíli, jen pár dní před začátkem kampaně. Časté jsou též množstevní slevy při nákupu více ploch najednou. Některé agentury nabízejí slevy při dlouhodobém pronájmu (6 a více měsíců).

4. Zahrnují ceny na webu i DPH?

Ceny uvádíme bez DPH.

5. Kdo zařídí přípravu grafiky a tisk plakátů? Kolik to stojí?

Forma realizace je na vás. Můžete dodat vlastní plakáty, nebo se o grafiku a tisk postará přímo vybraná agentura. Pokud máte o tyto služby zájem, stačí to uvést v poptávce. Cena tisku se liší podle objemu zakázky i konkrétní agentury. Zpravidla se pohybuje od 500 do 1 000 Kč. Cena za grafické zpracování plakátu je individuální. Najdete i agentury, které grafiku nabízejí zdarma, tedy v ceně pronájmu.

6. Mohu si pronajmout jen jedinou plochu? A jaké je nejkratší délka pronájmu?

Ano, můžete si pronajmout jen jedinou plochu. Plochy se pronajímají obvykle na celé kalendářní měsíce.

7. Je to dražší, když poptávám přes Vás, a ne přímo u agentury, která vlastní konkrétní billboard?

Klientům přicházejícím přes mojeBillboardy garantujeme přinejhorším stejné ceny, jako kdyby se na daného vlastníka billboardů obrátili napřímo. Často ale přes nás získáte plochy levněji: agentury ví, že díky mojeBillboardy obdržíte více možností, a proto Vám nabídnou výhodnou cenu rovnou.

8. Za jak dlouho dostanu nabídky od agentur?

Agentury reagují na poptávku většinou následující pracovní den. Pokud jste poptali konkrétní plochu a majitel Vás nekontaktujte do dvou dnů, je tato plocha zřejmě obsazena. Prosím poptejte jinou plochu nebo nám pošlete obecnou poptávku na celou lokalitu.

9. Jsou plochy, které nabízíte na webu, aktuálně volné?

Ne, na webu naleznete i plochy, které mohou být obsazené. Zadejte poptávku a agentura Vám sdělí, zda je plocha volná a může ji na požadovaný termín rezervovat.