tisíce reklamních ploch za skvělé ceny

Kontakt

info@mojeBillboardy.cz

tel: +420 778 140 874

Časté dotazy

1. Jak to funguje?
Napište nám nebo zavolejte, a definujte svou poptávku. My ji předáme těm agenturám, které vlastní plochy v lokalitě o kterou máte zájem. Agentury Vám zašlou nabídku na klíč a z ní si vyberete plochy dle Vašich představ. Pokud budete chtít, pomohou Vám i s přípravou grafiky a zařídí tisk plakátů. Po zahájení pronájmu dostanete ke každé ploše fotografii prokazující, že Váš plakát byl v pořádku vylepen.

mojeBillboardy sdružují členské agentury a zajišťují, že se Vaše poptávka dostane do správných rukou. Služba je pro Vás zdarma. Pronájem ploch už objednáváte na přímo u vybrané agentury. Po skončení kampaně Vás mojeBillboardy budou kontaktovat z důvodu ověření spokojenosti – abychom mohli garantovat nejvyšší kvalitu služeb všech našich členských agentur.

2. Zahrnují ceny na webu i tisk plakátů a jejich výlep?
Cena zahrnuje měsíční pronájem, výlep plakátu a předání fotografií realizovaného výlepu. Plakáty buď dodáte vlastní, nebo jejich tisk zařídí agentura – stačí si říci. Cena tisku se liší podle objemu zakázky a konkrétní agentury, a pohybuje se od 500,- do 1.000,- Kč za kus.

3. Nabízíte množstevní / dlouhodobé / last-minute slevy?
Nabízené slevy se liší podle konkrétní agentury. Nejvyšší slevy (až 50%) obvykle dosáhnete při nákupu last-minute – tzn. nákup na poslední chvíli, jen pár dní před začátkem kampaně. Časté jsou též množstevní slevy při nákupu více ploch najednou, a slevy při dlouhodobém pronájmu (6 a vice měsíců).

4. Zahrnují ceny na webu i DPH?
Ceny uvádíme bez DPH.

5. Kdo zařídí přípravu grafiky a tisk plakátů? Kolik to stojí?
Plakáty dodáte vlastní, nebo pro Vás grafiku a tisk zařídí přímo vybraná agentura – pokud tyto služby máte zájem, stačí uvést v poptávce. Cena tisku se liší podle objemu zakázky a konkrétní agentury, a pohybuje se od 500,- do 1.000,- Kč za kus. Cena za přípravu grafiky je individuální, ale některé agentury ji nabízejí zdarma v ceně pronájmu.

6. Mohu si pronajmout jen jedinou plochu? A jaké je nejkratší délka pronájmu?
Ano, je možno pronajmout jedinou plochu. Plochy se pronajímají obvykle na celé kalendářní měsíce.

7. Je to dražší, když poptávám přes Vás a ne přímo u agentury, která vlastní konkrétní billboard?
Klientům přicházejícím přes mojeBillboardy garantujeme přinejhorším stejné ceny, jako kdyby se na daného vlastníka billboardů obrátili na přímo. Často ale přes nás získáte plochy levněji: agentury ví, že díky mojeBillboardy obdržíte více možností, a proto Vám nabídnou výhodnou cenu rovnou.

8. Za jak dlouho dostanu nabídky od agentur?
Agentury reagují na poptávku většinou následující pracovní den. Pokud jste poptali konkrétní plochu a majitel Vás nekontaktujte do dvou dnů, je zřejmě tato plocha obsazena. Prosím poptejte jinou plochu nebo nám pošlete obecnou poptávku na celou lokalitu.

9. Jsou plochy, které nabízíte na webu, aktuálně volné?
Ne – na webu naleznete i plochy, které mohou být obsazené. Prosím zadejte poptávku a agentura Vám sdělí zda je plocha volná a může ji na požadovaný termín rezervovat.

Rychlá poptávka