Štíty Náchod:

Vyberte si z 11 štítů v Náchodě

Kraj
Okres
Typ plochy

Bukovice
štít
#1484010

Reklamní plocha se nachází čelně se silnicí č.303 v obci Bukovice a je dobře viditelná z obou směrů jízdy Police nad Metují, Hronov, Broumov, Teplice nad Metují, Adršpach. rozměr orientační


Cena na dotaz

Dolany

Dolany
štít
#1484003

Reklamní banner se nachází po levé straně silnice I. třídy č. 33.Tato atraktivní plocha je viditelná ze směru od Náchoda ve směru Hradec Králové, Pardubice, Praha. Vysoká denní průjezdnost vozidel. Možnost využití i reklamní plochy směr Náchod . ( 5,1x2,4m2)


Cena na dotaz

Kladská

Náchod
štít
#1484009

Atraktivní reklamní plocha na začátku města Náchod . Plocha má velice dobrou viditelnost , tudíž je nepřehlédnutelná. Vysoká denní průjezdnost vozidel.


Cena na dotaz

Heřmanice

Heřmanice
štít
#1484004

Reklamní plocha ve směru - Jaroměř , Hradec Králové . Viditelná z velké vzdálenosti a vysoká průjezdnost vozidel.


Cena na dotaz

Bukovice

Bukovice - Police nad Metují
štít
#1484002

Reklamní banner na výjezdu z města Police nad Metují v obci Bukovice po levé straně z pohledu řidiče. Plocha je ve směru na Teplice nad Metují, Adršpach, Broumov a je velice dobře viditelná i z větší vzdálenosti.


Cena na dotaz

Heřmanice

Heřmanice
štít
#1484005

Reklamní plocha ve směru Dvůr Králové , Trutnov . Dobře viditelná a to i z velké vzdálenosti s vysokou průjezdností vozidel.


Cena na dotaz

Trinnerova

Jaroměř - Cihelny
štít
#1484007

Reklamní plocha je umístněna v křižovatce, za oddbočkou k nákupnímu středisku. Viditelná je od Hradce Králové ve směru Dvůr Králové nad Labem, Trutnov, Pec pod Sněžkou, Janské Lázně a také z parkoviště marketu. Vyskoá denní průjezdnost vozidel, pohyb chodců.


Cena na dotaz

Pražská

Náchod
štít
#1484011

Reklamní plocha umístěná na nejvíce frekventované silnici v Náchodě. Viditelná z kruhového objedu - centrum města. Vysoká denní průjezdnost vozidel a velká koncentrace pěších.


Cena na dotaz
štít
#1484006

Reklamní plochy jsou umístněny v křižovatce, jsou proto viditelné z několika směrů: - od Hradce Králové ve směru Dvůr Králové nad Labem, Trutnov, Pec pod Sněžkou, Janské Lázně - od Hořic a Velichovek - do Velichovek a Hořic - k nemocnici v Jaroměři Vysoká denní průjezdnost vozidel!


Cena na dotaz
štít
#1484008

Reklamní plocha v centru města Náchoda, vysoká průjezdnost vozidel současně s velkým počtem chodců.


Cena na dotaz