tisíce reklamních ploch za skvělé ceny

Štíty Náchod:

Vyberte si z 9 štítů v Náchodě

1484001 Štít, Jaroměř (Na Valech)

Štít, Jaroměř (Na Valech), Cena na dotaz

hl.tah městem,sil.I/33,směr jízdy HK

Poloha: kolmo, samostatný Okolí: nádraží ČD, ČSAD, obchody, supermarket, restaurace
Viditelnost: přes 100 m
1484003 Štít, Dolany  (Dolany )

Štít, Dolany (Dolany ), 4 500 Kč / měsíc

Reklamní banner se nachází po levé straně silnice I. třídy č. 33.Tato atraktivní plocha je viditelná ze směru od Náchoda ve směru Hradec Králové, Pardubice, Praha. Vysoká denní průjezdnost vozidel. Možnost využití i reklamní plochy směr Náchod . ( 5,1x2,4m2) Využijte možnost bonusů a slev, při dlouhodobější spolupráci.

Viditelnost: přes 100 m
1484009 Štít, Náchod (Kladská)

Štít, Náchod (Kladská), 4 000 Kč / měsíc

Atraktivní reklamní plocha na začátku města Náchod . Plocha má velice dobrou viditelnost , tudíž je nepřehlédnutelná. Vysoká denní průjezdnost vozidel. Využijte možnost bonusů a slev, při dlouhodobější spolupráci.

Viditelnost: přes 100 m
1484007 Štít, Jaroměř - Cihelny (Trinnerova )

Štít, Jaroměř - Cihelny (Trinnerova ), 3 500 Kč / měsíc

Reklamní plocha je umístněna v křižovatce, za oddbočkou k nákupnímu středisku. Viditelná je od Hradce Králové ve směru Dvůr Králové nad Labem, Trutnov, Pec pod Sněžkou, Janské Lázně a také z parkoviště marketu. Vyskoá denní průjezdnost vozidel, pohyb chodců. Využijte možnost bonusů a slev, při dlouhodobější spolupráci.

Viditelnost: přes 100 m
1484006 Štít, Jaroměř (Královédvorská)

Štít, Jaroměř (Královédvorská), 3 000 Kč / měsíc

Reklamní plochy jsou umístněny v křižovatce, jsou proto viditelné z několika směrů: - od Hradce Králové ve směru Dvůr Králové nad Labem, Trutnov, Pec pod Sněžkou, Janské Lázně - od Hořic a Velichovek - do Velichovek a Hořic - k nemocnici v Jaroměři Vysoká denní průjezdnost vozidel! Využijte možnost bonusů a slev, při dlouhodobější spolupráci.

Viditelnost: přes 100 m
1484008 Štít, Náchod (Českoskalická )

Štít, Náchod (Českoskalická ), 3 000 Kč / měsíc

Reklamní plocha v centru města Náchoda, vysoká průjezdnost vozidel současně s velkým počtem chodců. Využijte možnost bonusů a slev, při dlouhodobější spolupráci.

Viditelnost: přes 100 m
1484002 Štít, Bukovice - Police nad Metují (Bukovice )

Štít, Bukovice - Police nad Metují (Bukovice ), Cena na dotaz

Reklamní banner na výjezdu z města Police nad Metují v obci Bukovice po levé straně z pohledu řidiče. Plocha je ve směru na Teplice nad Metují, Adršpach, Broumov a je velice dobře viditelná i z větší vzdálenosti. Využijte možnost bonusů a slev, při dlouhodobější spolupráci.

Viditelnost: přes 100 m
1484004 Štít, Heřmanice (Heřmanice)

Štít, Heřmanice (Heřmanice), Cena na dotaz

Reklamní plocha ve směru - Jaroměř , Hradec Králové . Viditelná z velké vzdálenosti a vysoká průjezdnost vozidel. Využijte možnost bonusů a slev, při dlouhodobější spolupráci.

Viditelnost: přes 100 m
1484005 Štít, Heřmanice (Heřmanice)

Štít, Heřmanice (Heřmanice), Cena na dotaz

Reklamní plocha ve směru Dvůr Králové , Trutnov . Dobře viditelná a to i z velké vzdálenosti s vysokou průjezdností vozidel. Využijte možnost bonusů a slev, při dlouhodobější spolupráci.

Viditelnost: přes 100 m
Rychlá poptávka